DOMEN KOŠNIK : ŠENČUR

09.04.2010

Na včerajšnem finalu pokala(mladinci) smo v prvem polčasu taktično dobro odigrali proti NOGA U18. Domačini so bili nevarni predvsem iz prekinitev, mi pa smo se osredotočili na protinapade. V drugem polčasu kljub opozorilu, da bo potrebno odigrati še bolj angažirano smo prejeli zadetek po predložku. Strelec zadetka pa DOMEN KOŠNIK, v nadaljevanju pa je DOMEN zadel še enkrat po pravem projektilu iz 20m. 3 - gol smo prejeli po prostem strelu Stanarevića, kljub zaostanku smo znižali prek Močnika(3:1).Po prekršku nad ANŽETOM KOŠNIKOM je Medja znižal rezultat (3:2).V končnici tekme smo imeli priložnost za zadetek, vendar Lipar ni bil natančen z glavo. To je bila tekma bratov KOŠNIK katero je na našo žalost odločil DOMEN. V tej tekmi bi pohvalili igralce za pristop, motiv, borbenost, saj so kljub zaostanku vztrajali in z nekaj sreče bi lahko tudi naši fantje dvignili pokal. Trenerju BRKIĆU in njegovim igralcem želimo čim višjo uvrstitev v pokalnem tekmovanju.