Člani blesteli v Kranju

19.04.2010

Sosedski derbi je prinesel več veselja gostom, ki so s taktično zrelo predstavo pokazali, da niso zaman neugodni gostje v letošnji sezoni, saj smo večino točk vzeli v gosteh. Po veselju v Kranju upamo, da se nam bo odprlo tudi doma in bomo letošnje tekmovanje pripeljali v mirno končnico. Ob tem gredo vse čestitke stroki in odgovornim v klubu, ki je v vseh stresnih situacijah letos obdržala mirno glavo. Trener je tisti, ki bo ocenjen za svoje delo na koncu prvenstva in zato ima vsa pooblastila tako takrat, ko smo izgubljali z visokim izidom in nismo delali katastrofe, kakor tudi sedaj, ko nismo euforični. Vedno je lepo zmagati še posebej proti ekipi z prvoligaškimi ambicijami vendar gredo zmage kmalu v zgodovino in prihajajo novi izzivi. S temi točkami bomo lažje ostali v ligi, našim gorenjskim soligašem pa bomo poizkušali pomagati že to nedeljo z zmago proti Primorju saj bi si Gorenjska zaslužila prvoligaša.