ČLANI V POLFINALU POKALA

05.10.2018
V tem tednu so bili na vrsti pokalni obračuni. Naši člani so  gostovali na Visokem.

V 1/4 finalu pokala Gorenjske se je naša članska ekipa odpravila k sosedom na Visoko. Pričakovati je bilo težko srečanje, saj ima novi trener Šenčurja Brane Pavlin kar nekaj težav z poškodovanimi igralci.(Markič,Šimenc, Zupan, Rozman,Tominc). Svoje je dodala tudi slaba priprava igrišča s katero so imeli naši fantje nemalo težav.  Na tekmi kjer so imeli domaćini kar nekaj zrelih priložnosti za zadetek so priložnost dobili tudi nekateri naši mlajši igralci. V prvem delu smo videli veliko priložnosti iz obeh strani a polčas se je končal 0:0.  Tudi v drugem delu podobna slika, kjer so imeli domačini na trenutke tudi pobudo na igrišču a stvari je na svoje mesto postavil  novi kapetan Šenčurja Samo Kokalj, ki je zadel v 75.min za končnih 1:0 in uvrstitev v polfinale pokala, ki bo na sporedu spomladi. V soboto člane čaka  gostovanje pri Bledu. Tekma se bo pričela ob 16.uri.