TINEX ŠENČUR ZMAGAL PROTI KOMENDI

16.10.2018
Nogometaši Tinex Šenčurja so v petkovem večeru gostili sosednjo Nk Komendo. Tekmo 9. kroga so bolje odprli igralci Šenčurja, ki so od prve minute pritisnili na vrata Komende. Po nekaj lepih akcijah in zapravljenih priložnosti pa je  lepo število gledalcev v športnem parku videlo zadetek in vodstvo Šenčurja. V 23. minuti je zadel Elvis Markišić.  Šenčurjani  tudi po vodstvu niso popustili in še naprej zapravljali priložnosti.  V 63.minuti smo videli lepo akcijo rumenih, ki pa jo je z lepim zadetkom kronal razpoloženi Ervin Jogić. Po vodstvu domačih z 2:0 so pobudo prevzeli gostje a več kot častnega zadetka v 92. minuti jim ni uspelo.

Zmaga, ki je bila nujna za pobeg iz dna lestvice. V soboto se člani odpravljajo na gostovanje k Taboru.