PORAZ PROTI TABORU

22.10.2018

Članska ekipa Tinex Šenčurja se je z dobro popotnico zmage proti Komendi v prejšnjem krogu odpravila v Ljubljano k Taboru. Kljub vzpodbudnem začetku rumenih pa so do vodstva v 26.minuti  prišli domačini. V nadaljevanju je ekipa Tabora še dvakrat premagala vratarja Ažmana in sicer v 45. in 55. minuti. Ko je že vse kazalo na prepričljivo zmago Tabora pa so igralci Šenčurja v petih minutah dvakrat zadeli in tekma je bila popolnoma odprta. Šenčurjani so vse sile usmerili v napad za morebitno izenačenje a gostje so iz protinapada dosegli še četrti zadetek in tako vknjižili nove tri točke. Ekipa Tinex Šenćurja bo v naslednjem krogu v domačem športnem parku gostila Ivančno Gorico.Tekma bo na sporedu v nedeljo ob 14:00 uri.