NA POPLAVLJENEM IGRIŠČU PORAZ PROTI IVANČNI

29.10.2018
Ekipa Tinex Šenčurja se je v 11.krogu  3.Snl pomerila proti Ivančni Gorici in na domačih tleh doživela poraz.
Ko je že kazalo na to, da bo kljub slabi vremenski napovedi igrišče v dobrem stanju je kakšno uro pred tekmo začelo močno deževati. Sodnik Aleš Fridl se je kljub temu, da je bilo na igrišču iz minute v minuto več vode odločil, da tekmo izpelje do konca. V 15. minuti  je bilo igrišče že tako razmočeno, da ni imelo več smisla nadaljevati ampak kot rečeno sodnik je vztrajal pri svojem in gostje so iz protinapada povedli z 0:1 v 20.minuti. Kakšnih 15. minuti kasneje smo videli še eno "smešnico" pred tokrat maloštevilnimi gledalci v športnem parku. Glavni sodnik je dosodil zelo sporno 11.metrovko  za goste  in Ivančna je vodila že z 2:0. Na drugi strani takoj zatem situacija ob kateri bi moral sodnik dosoditi najstrožjo kazen v korist Šenčurja a tokrat je piščalka ostala nema.  V drugem delu pa nogometa ni bilo več kajti stanje na igrišču se je le še poslabšalo. Gostje so zadeli še tretjič in tekma je bila odločena. Za Šenčur je znižal Šmid za končnih 1:3.

Tekma v kateri bi nujno potrebovali točke a se je razpletlo povsem drugače. Pogled na lestvico je slab, ampak ekipa je že dokazala česa je zmožna in  verjamemo, da bodo zmage prej ali slej tu. Točke v naslednjih krogih bodo nujne.  V sredo se bodo rumeni odpravili v Kranj k Savi. Prihodnji teden pa sledi tekma z Svobodo.