ZMAGA V GORENJSKEM OBRAČUNU PROTI SAVI

06.11.2018
Nogometaši Tinex Šenčurja so prejšnji teden v 12. krogu 3. slovenske nogometne lige gostovali v Kranju pri Savi. Že prvi obračun tekmecev, ki sta se srečala v 3.krogu ko  ga je Šenčur dobil z 2:1 je napovedoval zanimivo srečanje tudi  v Kranju. Na težkem in slabo pripravljenem igrišču so nogometaši Tinex Šenčurja "že" skoraj nujno potrebovali točke za priključitev ekipam, ki so pred našo ekipo. Šenčurjani so tekmo začeli odločno in od prve minute prevzeli terensko premoč, prvi zadetek pa že v 4.minuti ko se je Repnik  sam znašel pred domačim vratarjem in rutinirano zadel za vodstvo rumenih. Na nov zadetek smo čakali le tri minute  ko je Kokalj izkoristil najstrožjo kazen za Šenčur. V trenutkih ko je Šenčur prevladoval na igrišču pa so iz prve polpriložnosti domačini znižali v 14.minuti na 2:1. Sledil je hiter odgovor Šenčurja saj je  po lepi podaji Šmida znova  v polno meril  Kokalj. Domačini se niso predali in pred odmorom znova znižali rezultat. V začetku drugega polčasa pa so domači hitro rezultat izenačili na 3:3. Sledil je popoln mrk igralcev Šenčurja saj so si domačini v nadaljevanju pripravili kar nekaj zrelih priložnosti, da popolnoma spremenijo potek  srečanja a je vse do 90.minute rezultat ostal nespremenjen potem ko je na sceno stopil Klavdij Šmid in zadel za zelo pomembne točke Tinex Šenčurja na gostovanju pri Savi.

Članska ekipa se bo v petek ob 19.uri v športnem parku pomerila z Svobodo.