SELEKCIJI U19 IN U17 USPEŠNI PROTI SAVI

06.11.2018

Po članskem obračunu Šenčurja in Save je sledil še mladinski/kadetski  dvoboj v 2.slovenski MLA/KAD ligi. Ponovno smo spremljali dve dobri nogometni predstavi naših mlajših selekcij, ki se še naprej borita za najvišja mesta v 2.ligi. V športnem parku Šenčur so najprej na zelenico stopili kadeti in kljub vodstvu z 2:0 in 3:2 na koncu v zadnji minuti prejeli zadetek za končnih 3:3.  Potem so se v športnem parku Šenčur pomerili še mladinci Šenčurja in Save. Tudi mladinska tekma je bila zelo napeta. V prvem polčasu smo videli vodstvo naših mladincev, a gostje se niso predali in v drugem delu izid poravnali. V zadnjem delu srečanja pa so mladinci Šenčurja izkoristili praktično edino priložnost in zadeli za končnih  2:1(Ziherl)  in zmago v Gorenjskem obračunu. Selekciji se konec tedna odpravljata na primorsko kjer jih pričakuje zahteven tekmec iz Bilj.