TEKMA PREOBRATOV, NA KONCU DO TOČKE

13.11.2018
Ekipa Tinex Šenčurja se je v petkovem večeru pred lepim številom gledalcev v športnem parku pomerila z Svobodo iz Ljubljane. Spremljali smo zelo zanimivo in kvalitetno srečanje na kateri smo videli kar 8 zadetkov. V prvem delu prvega polčasa smo spremljali izenačeno srečanje, a kljub temu so bili več pri žogi igralci Šenčurja, ki so si ustvarili tudi nekaj lepih priložnosti za zadetek. V 43. minuti pa smo videli tudi prvi zadetek. Samo Kokalj je po samostojni akciji nepremagljivo iz 20 metrov  od vratnice premagal gostujočega vratarja. Še pred odmorom so gostje izenačili iz najstrožje kazni. Že v drugi minuti drugega polčasa pa novo vodstvo Šenčurja, svoj prvi zadetek v dresu Šenčurja je dosegel Aleksandar Bodiroža. Gostje se niso predali in v razmaku 25. minut kar trikrat premagali vratarja Pečnika in povedli z 2:4. Ko je že vse kazalo na domači poraz Šenčurja pa je sledil še en velik preobrat. Znižal je Elvis Markišič, za na koncu "veliko" točko pa je z lepim  zadetkom poskrbel Gašper Fende. V zadnjih petih minutah  smo spremljali obleganje gostujočih vrat a Šenčurjanom ni uspelo zadeti še petič.
V soboto se člani odpravljajo v Zagorje.