TOČKE PROTI IZOLI

06.05.2010

Na včerajšni tekmi zaostalega 15. kroga so nam nasproti stali ekipi MNK IZOLA.Kadeti so žal ostali praznih rok in zopet prikazali dva obraza.Prvi polčasi so vedno slabi,drugi polčasi pa bolši vendar nikoli tako uspešni, da bi dosegli željeni cilj ZMAGA.Igralci se morajo zavedat, da tekma traja 80-90 min in ne 40 - min,tako da bo potrebno naslednjo tekmo odigrati bolj disciplinirano in odločno.Igralci so pokazali da zmorejo odigrati dober nogomet,predvsem pa si na igrišču morajo želiti zmage od prve do zadnje minute.Upamo in verjamemo,da je že skrajni čas da prnehamo z poceni razprodajo točk,ki so pomenbne za obstanek v ligi.

Mladinci so včeraj zabeležili zmago in bili boljši v prvi polovici polčasa,kjer smo 2x zadeli imeli dve prečke in priložnosti za zadetek vendar pravilo kdor ga ne da ga dobi je tokrat obveljalo.Gol smo prejeli po globinski žogi na našo obrambno linijo,kjer smo slabo posredovali.V drugem polčasu so gostje iz Izole imeli pobudo na igrišču in bili nevarni za naša vrata vendar so na našo srečo zapravili dve priložnosti za zadetek ali pa je dobro posredoval vratar PFEIFER.V nadaljevanju smo izid povišali iz 11m in zabeležili pomembne točke za lažje nadaljevanje prvenstva.