09.05.2010

Naklo, 9.5.2010

Naklo : Velesovo Šenčur = 1:5 (0:4); Dobnikar, Nastran, Novak, Sušnik, Omejc

KOMENTAR

Po dveh rezultatsko nuspešnih tekmah smo tokrat končno vknjižili 3 točke. Po dogovoru in razgovoru med tednom in resnim treniranjem je prišla tekma v Naklem - in ko je odnos pravi tako na treningih in tekmah, se to pokaže tudi na pozitivnem rezultatu. V prvih 20 minutah smo videli prav vse kar nogomet lahko ponudi - veliko teka, borbenosti, lepih in točnih podaj, strelov na gol, priložnosti, zadetkov ... - ODLIČNO!!!! Nato pa smo se zadovoljili z visokim vodstvom in do konca prvega polčasa nismo več ogrozili domačega vratarja. V drugem polčasu pa igra s konca prvega polčasa, ko smo vsi skupaj samo čakali na zaključni žvižg sodnika. Naslednjo tekmo igramo že v torek ob 18:30 v Šenčurju. Vabljeni vsi navijači.

Trener : Luka Štumberger