ČLANI ZA ZAČETEK V ŽIREH

13.03.2019
Ekipa Tinex Šenčurja v soboto začenja drugi del prvenstva z tekmo proti Žirem . Člani so  na nadaljevanje prvenstva dobro pripravljeni, saj je za njimi dva meseca  priprav. Varovanci Braneta Pavlina so odigrali tudi sedem prijateljskih obračunov. Ekipa, ki v jesenskem delu ni izpolnila  pričakovanj   pred začetkom prvenstva je trenutno na devetem mestu. " Pred nami je zahtevnih dvanajst prvenstvenih tekem v katerih želimo skočiti po lestvici navzgor in se izogniti mestom, ki bodo ob koncu sezone izpadle v nižjo ligo. (dva ali trije). Prva zahteven obračun  nas čaka že v soboto ko se odpravljamo k neposrednem tekmecu Žirem" je za spletno stran dejal trener Branko Pavlin.
 Ekipa Tinex Šenčurja se je pred nadaljevanjem prvenstva okrepila z nekaterimi izkušenimi igralci. V Šenčur so se vrnili Rok Dolžan, David Ivanuša in Aleksander Topič. Ekipi se je pridružil tudi Srđan Arsić, ki je igral v Avstriji. Prva domača preizkušnja je na sporedu prihodnji petek 22.3. ob 19.uri ko v športnem parku gostimo vodilni Bled.  Ekipa Šenčurja se bo spomladi borila tudi za uvrstitev v finale pokala Gorenjske. Nasprotnik v polfinalu  bo znan ob koncu marca.
Vabljeni, da se nam pridružite v Žireh, tekma se bo pričela ob 15:30 uri.

Srečno Šenčur!