V LJUBLJANI MLADINCI USPEŠNI

10.05.2010

Na včerajšni tekmi proti domačinom iz Ljubljane smo zmagali 2:1.Strelca zadetkov sta bila 1.polčasu Mubi v 2.polčasu pa Močnik.V prvem polčasu se je tekma odvijala med obema 16 m prostoroma,kjer so domačini imeli 2- priložnosti vendar je bil vratar Pfeifer vedno na pravem mestu.V zaključku 1.polčasa je po globinski podaji zadel Mubi.V 2.polčasu so domačini imeli pobudo in bili nevarni iz prekinitev mi pa smo bili predvsem osredotočeni na protinapade.V nadaljevanju tekme je Jerina po prodoru odlično podal Močniku, slednji pa je povišal rezultat na 2:0.Mubi je imel priložnost za povišanje rezultata vendar je streljal mimo gola.V nadalevanju tekme so domačini močno pritisnila na naša vrata,kjer smo po napaki v obrambi igrali z roko in tako dovolili znižanje rezultata.V končnici tekme so domačini imeli še 2-priložnosti, vendar je Pfeifer z svojimi obrambami ohranil zmago.

Igralci so pokazali pravi motiv po zmagi in borben pristop skozo celo tekmo,vendar smo zopet imeli slabo realizacijo v napadu,ki jo bo  potrebno popraviti skozi trening.V naslednjem krogu igramo doma proti Kamniku,kjer si želimo pozitivnega rezultata.