Šenčur iz Poljanske doline s točko

17.03.2019

Na uvodu v srečanje so prvi zapretili domači, ko Krolnik ni uspel premagati gostujočega vratarja Pečnika. V 13. minuti pa poškodba  na strani Šenčurja, ko je moral iz igre Dimitrov, namesto njega pa je v igro vstopil povratnik v moštvo Šenčurja Topič. V 38. minuti pa vodstvo gostov po kotu Fendeta se je pred golom najbolj znašel robustni Arsič in zadel za 0:1. Ob koncu polčasa je imel Jogič za goste zaključno žogico a je iz oči v oči z vratarjem domačih Zupetom potegnil krajšo. Po slabih desetih minutah drugega dela pa izključitev za domače, ko je Orešnik po prekršku nad Jogičem prejel drugi rumeni karton. Kot da je igralec manj še bolj dvignil domače in uspaval goste je bilo v nato v štirih minutah kar naenkrat 2:1 za Žiri, ko sta zadela Gligorevič in Eržen iz 11m. Šenčurju je točko v 74. minuti vendarle priigral še en izkušeni povratnik Dolžan. Ob koncu najbolj pravična delitev točk in razlika na dnu ostaja še vedno ena točka. Glavni sodnik Jerman je imel težko delo in na trenutke jezil igralce in vodstvo obeh ekip s preveč kompenzacijami svojih napak a te niso bile usodnega značaja za nobeno ekipo. V petek v Šenčur prihaja vodilni Bled.