KLJUB DOBRI PREDSTAVI PORAŽENI IZ ZAGORJA

08.04.2019
Članska ekipa je v nedeljo gostovala  pri neugodnem Zagorju in izgubila z 3:1.
Ekipa Tinex Šenčurja je po zmagi v Komendi nove točke iskala pri tretje uvrščenem Zagorju. Za Šenčur že standardno neugodno gostovanje se je začelo slabo saj so domačini že v četrti minuti povedli z strela iz enajstmetrovke. V nadaljevanju so Šenčurjani izpeljali nekaj dobrih akcij a grešili praktično nemogoče. Kar štirikrat so se igralci v rumenem znašli iz oči v oči z domačim vratarjem, ki pa je žal vse strele obranil. V 70. minuti srečanja pa je v igro vstopil Klavdij Šmid in ob prvem dotiku zadel za izenačenje na 1:1. Ko je na igrišču  vse kazalo, da bo Šenčur obrnil izid v svojo korist pa nova nezbranost naših fantov pri kotu in domači so ponovno povedli. Rumeni so vse sile usmerili v napad a brez pravih idej v naslednjih minutah, domači so po hitrem protinapadu dosegli še tretji zadetek za končnih 3:1. Ekipa Tinex Šenčurja po odigranem 20.krogu  zaseda osmo mesto.
Točke bomo morali iskati drugje, v petek je že nova priložnost ko v športnem parku gostimo Ivančno Gorico.