POMEMBNA ZMAGA TINEX ŠENČURJA

15.04.2019
Tinex Šenčur je v petkovem večeru v Športnem parku gostil Ivančno Gorico, ki zaseda visoko drugo mesto na prvenstveni lestvici.  Po porazu v Zagorju se je vodstvo kluba odločilo, da bo člansko ekipo vodil dosedajšnji  pomočnik trenerja Pavlina,  Almir Krcič.
Glavni trener Šenčurja se je odločil za nekoliko spremenjeno zasedbo na tej tekmi. V igro je poslal nekaj domačih fantov, ki so še lani igrali za ekipo mladincev. Že v drugi minuti srečanja pa zapravljena velika priložnost rumenih ko je Kokalj po odlični podaji Družinca iz neposredne bližinie gostujočih vrat meril nenatančno. Gostje so bili sicer več pri žogi a si večjih priložnosti v začetku srečanja niso pripravili. Šenčur je imel v prvem polčasu nekaj čistih situacij za vodstvo a ponovno premalo zbrani  in polčas se je končal brez zadetkov. V drugem delu so se priložnosti vrstile ena za drugo, Šenčur je še naprej grešil nemogoče, tudi gostje so imeli kar nekaj lepih priložnosti za vodstvo. V 63. minuti pa smo dočakali prvi zadetek ko je Samo Kokalj ušel obrambi Ivančne in zadel za vodstvo v Športnem parku. Veselje ni trajalo dolgo saj je dve minuti za tem Ivančna izenačila. po prejetem zadetku se je nekajkrat izkazal vratar Pečnik.  V 85. minuti pa lepa poteza Jogiča, ki je  po desni strani ušel obrambi gostov in lepo podal do Fendeta, ki je neuviran  zadel za novo vodstvo Šenčurja in zelo pomembno zmago z 2:1. Tinex Šenčur bo v soboto gostoval na Bledu.