Svetovno prvenstvo v Šenčurju!!!!

17.05.2010 Svetovno prvenstvo v nogometu je tako pomemben dogodek za vse nas, ki se ukvarjamo z najpomembnejšo postransko stvarjo na svetu. Tudi v Šenčurju ga bomo obeležili na poseben način, ki bo prava nogometna propaganda v našem bližnjem okolju. V sodelovanju z sodelujočim klubom nk Velesovo pripravljamo pravo svetovno nogometno prvenstvo, katerega udeleženci bodo vse ekipe od U-7 pa do U-12 obeh klubov. Dobili bomo svojega prvaka in prav vsi se bomo lahko poistovetili s svetovnimi zvezdniki. Pri nas ni izrazitih favoritov in Brazilija, Argentina in Španija se bodo morali še kako potruditi za končni uspeh. Več podrobnosti o organizaciji svetovnega prvenstva pa v prihodnje saj je do začetka manj kot mesec dni!!