TINEX ŠENČUR SLAVIL V KOMENDI

13.05.2019

Ekipa Tinex Šenčurja je v 24.krogu 3.SNL prišla do še druge zaporedne zmage na gostovanju. Člani, ki   so v prejšnjem krogu  zabeležili  pomembno zmago v Žireh z 0:1, so tokrat gostovali pri Komendi.  V prvih minutah so imeli pobudo na igrišču domačini, a se je ob edini pravi  priložnosti izkazal vratar  Ibrahimagič. Nato pa so rumeni prevzeli pobudo in bili veliko boljši nasprotnik. Ekipa Šenčurja je zapravila tudi nekaj zrelih priložnosti za zadetek. V  33. minuti srečanja  pa vendarle zasluženo vodstvo. Po prekršku nad Markičem v kazenskem prostoru  je iz enajstih metrov v polno meril prvi strelec Šenčurja Samo Kokalj. Tudi po vodstvu so naši fantje ostali zbrani in z pravim pristopom in borbenostjo nadzirali potek srečanja. Trener Almir Krcič je tudi tokrat v nadaljevanju ponudil priložnost dvema igralcema mladinske selekcije. (Ribnikar,Sankovič). Tinex Šenčur tri kroge pred koncem zaseda šesto mesto na lestvici. Naslednja tekma bo na sporedu v soboto ob 17:30 uri ko v Športnem parku gostimo Svobodo iz Ljubljane.