PORAZ NA DOMAČIH TLEH

20.05.2019
Tinex Šenčur je v 25.krogu gostil Svobodo iz Ljubljane in doživel poraz z 1:2. Izjemno pomembno srečanje v katerem bi se ob primeru zmage Šenčur praktično že rešil obstanka v ligi so bolje začeli igralci Šenčurja in v prvih petnajstih  minutah zapravili lepo število priložnosti za vodstvo. Kazen je sledila v 19. minuti ko je po nezbranosti naše obrambe Svoboda povedla. Tudi v nadaljevanju smo spremljali premoč Šenčurja, a žoga ni hotela v mrežo. Gostje so prežali le na protinapade  in v 68.minuti so zadeli še drugič. Šenčur je izid znižal v 85.minuti ko je Kokalj izkoristil enajstmetrovko. Sledil je "juriš"  na gol  Svobode, naši igralci so imeli v zadnjih minutah tudi igralca več v polju. V 94. minuti je Kokalj iz prostega strela stresel okvir vrat in glavni sodnik Fridl je označil konec tekme. Boleč poraz na domačih tleh. Pred zadnjima dvema krogoma si z Žirem delimo sedmo mesto na prvenstveni lestvici. V boju za obstanek (izpadeta dva ali trije) in zelo pomembne točke bomo v soboto  gostovali pri Taboru.