MARKIČ V ZADNJIH MINUTAH ZA ZMAGO

27.05.2019
Tinex Šenčur je v 26.krogu gostoval na Brodu proti ekipi Arne Tabor. Po porazu proti Svobodi je ekipa Tinex Šenčurja nujno potrebovala zmago na gostovanju. V prvih minutah smo spremljali dokaj izenačeno srečanje, domači so dvakrat nevarno poizkusili od daleč a je vratar Ibrahimagič oba strela obranil.  V drugem delu prvega polčasa pa si je Šenčur pripravil tri velike priložnosti a mreža je kljub temu  do polčasa mirovala. V drugem delu je sledil pritisk Šenčurja, naši fantje so bili boljši nasprotnik in praktično celoten drugi del pritiskali na vrata Tabora. V 86. minuti pa veliko veselje v taboru Šenčurja saj je Luka Markič dosegel izjemno pomemben zadetek za vodstvo z 0:1. Na koncu se je zadetek izkazal za ključnega in Šenčur se je iz težkega gostovanja vrnil z še tretjo zaporedno zmago na gostovanju. Ekipa Tinex Šenčurja pred zadnjim krogom deli sedmo mesto z ekipo Žiri. Glede na to, da se še ne ve koliko ekip bo izpadlo iz lige pa bo zadnji krog ko v Športni park prihajajo Grosuplje še zelo zanimiv. Dejstvo pa je , da smo se odlepili od zadnjih dveh mest in bomo sezono končali najmanj osmi.