VELIK PREOBRAT V ZADNJIH MINUTAH ZA VESELJE V ŠPORTNEM PARKU

03.06.2019
V soboto je bil na sporedu zadnji krog  v letošnji sezoni za člansko ekipo Tinex Šenčur. Gostili pa smo neugodnega tekmeca iz Grosupelj.  Pomembno srečanje za naše fante, ki pa tudi v primeru zmage nebi  bili odvisni sami od sebe, saj bi bile Žiri v primeru zmage nad Svobodo pred ekipo Šenčurja(razlika v golih). In že po prvih dvajsetih minutah je kazalo zelo slabo saj so gostje v 16.minuti povedli z 0:1. Informacija iz Žirov pa še slabša (1:0 v prvi minuti za Žiri). Ekipa Tinex Šenčurja je bila sicer več pri žogi a manjkala je zadnja podaja za zadetek. V 36. minuti srečanja pa smo videli mojstrovino Ervina Jogiča, ki je žogo sprejel na svoji polovici,  preigral  tri gostujoče igralce in mojstrsko zadel za 1:1 in izid polčasa.   V drugem delu smo videli boljšo predstavo Šenčurja in nekaj izjemnih priložnosti. Trener Krcič je v nadaljevanju v igro poslal dva igralca mladinske selekcije(Šink,Čarman). V 85. minuti srečanja pa je Šmid z osmim zadetkom v sezoni  zasluženo Šenčur popeljal do vodstva z 2:1. Ko je že vse kazalo, da bo to le "pirova" zmaga Šenčurja pa novica iz Žirov, Svoboda je izenačila v zadnji minuti srečanja in veselje v Športnem parku Šenčur se je lahko začelo.
Težka sezona , ki smo jo začeli   katastrofalno(le 3 točke po prvih sedmih tekmah), se je na koncu končala uspešno. V kolikor ne bo drastičnih zapletov ima  Tinex Šenčur   z sedmim mestom zagotovljen obstanek v 3.ligi, ki bo v prihodnji sezoni združena z zahodnim delom in v kateri bo 14 ekip. V novi sezoni pa bo kot finalist pokala Mnzg nastopal tudi v pokalu Slovenije,  Trener Almir Krcič se je izkazal za odlično rešitev na trenerskem mestu. Ekipa  je na zadnjih osmih srečanjih pod njegovim vodstvom slavila kar petkrat, se uvrstila v pokal Slovenije. " Fante sem prevzel v 20.krogu ko smo bili v zelo težki situaciji. Vsi v klubu smo verjeli, da nam lahko uspe in, da stvari obrnemo v svojo korist.  Lahko rečem, da smo delali zelo dobro in,da  se je  delo v zaključku sezone obrestovalo. Fantje so mi dobro sledili.  Čestitke najprej igralcem, katerih nogometno znanje ni bilo nikoli sporno, hvala predsedniku, športnemu direktorju in vsem v klubu, ki so verjeli vame in v to ekipo. Z pripravami na novo sezono bomo začeli kmalu, saj nas v prihodnji sezoni čaka veliko  izzivov, ki si jih kot trener želim doseči." je po končani sezoni povedal Almir Krcič.