U - 18 TEKMA POŠKODB

29.05.2010

Mladinci so v četretk izgubili proti gostom iz Svobde z rezultatom 1:6.V prvem polčasu smo imeli 3 zicerje,vendar smo bili neučinkoviti.Na žalost se je poškodoval Matic Jerina tako,da so gostje bili bolši v sredini igrišča in prihajali do priložnosti,ki so jih realizirali.V prvem polčasu je Močnik sprejel globinsko žogo in krenil sam proti vratom gostov.Prekršek,ki je bil storjen nad njim pa je sodnik ocenil,da prekrška sploh ni bilo.Igralec pa je dobil tako močen udarec,da v nadaljevanju 2- polčasa odigral 20min.Do konca tekme smo odigrali z igralcem manj.V 2- polčasu smo lovili rezultat in znižali 1:2 ,kjer je Košnik reliziral 11m po igranju gostojoče ekipe z roko.V nadaljevanju sta imela Krupljanin in Rakovec  priložnost za izenačenje,vendar sta bila oba neučinkovita.Gostje so v nadaljevanju izkoristili prednost igralca več v polju in visoko zmagali.Do zdaj še nismo komentirali sodniškega sojenja,vendar sodnik ni korektno opravil svojega dela.

Močniku in Jerini želimo čim hitrejše okrevanje po poškodbah.