KOKALJ ZA VELIKE TRI TOČKE

09.09.2019
Tinex Šenčur je v tretjem krogu 3-Snl gostoval na Brodu pri ekipi Arne Tabor in dosegel še tretjo zaporedno zmago, ki nas uvršča na trenutno drugo mesto. Šenčurjani so tekmo odprli odlično, saj je že v četrti minuti Ervin Jogič ušel domačim branilcem, ki so storili prekršek za najstrožjo kazen. Tudi tokrat jo je zanesljivo izkoristil Samo Kokalj.  A domačini so se hitro pobrali in začeli pritiskati proti vratom  Vrečiča. V 19. minuti pa izenačenje. Po podaji iz kota je zadel Lesar. Za preobrat na Brodu je iz 11 metrov poskrbel Ogochukwu Prince v 29.minuti. V nadaljevanju je bil boljši nasprotnik ponovno Šenčur in za izenačenje je po lepi akciji v 40.minuti zadel Luka Lipovec. Zanj je bil to prvi zadetek v dresu Tinex Šenčurja.  V drugem delu pa je bil šenčur veliko boljši nasprotnik. Zadetek je dolgo visel v zraku a tudi domačini  so bili nekajkrat nevarni po protinapadih a resneje niso ogrozili vrat Vrečiča. V 85. minuti pa zasluženo veselje v taboru Šenčurja saj je znova udaril trenutno prvi strelec lige Samo Kokalj in tako Šenčurju prinesel pomembne tri točke na gostovanju. V soboto bo v Športnem parku na sporedu gorenjski obračun in boj za sam vrh na lestvici saj prihaja ekipa Bleda, ki je visoko z 4:0 premagala Primorje.