Pokal Mnz: DO ZMAGE "ŠELE" PO ENAJSTMETROVKAH!

12.09.2019
V sredo se je ekipa Tinex Šenčurja odpravila v Bitnje kjer so se proti ekipi Bitenj pomerili v prvem krogu pokala Mnz. Trener Krcić je dodobra premešal začetno enajsterico v primerjavi z prvenstvenimi tekmami. Na težkem igrišču smo spremljali dokaj izenačen prvi polčas, ki se je končal brez zadetkov. V drugem delu so Šenčurjani pritisnili proti vratom domačih a pravih priložnosti ni bilo vse do 89. minute ko je Dedić izkoristil najstrožjo kazen in popeljal Tinex v vodstvo z 0.1. Ko je že vse kazalo na minimalno zmago pa so domačini po nezbranosti naše obrambe prišli do zadetka na 1:1. Na vrsti so bile enajstmetrovke v katerih so bili naši fantje bolj zbrani in se tako uvrstili v četrtfinale pokalnega tekmovanja.