1. LIGAAAAAAAAAAA

Vipava, 19.6.2010

Vipava : Velesovo Šenčur = 1:5 (1:2); Sušnik 2x, Kos, Omejc, Pavlinič

KOMENTAR

Kljub ne najbolj blesteči predstavi na zadnji tekmi sezone smo zasluženo premagali ekipo Vipave ---- se uvrstili v 1. LIGOOOOOO in tako na najboljši način zaključili letos res uspešno sezono. Za zadnjo tekmo (in tudi za prejšnje), si zaslužijo veliko pohvalo tudi naši zvesti navijači, ki so nas v velikem številu spremljali na tokrat najbolj oddaljenem gostovanju v letošnji sezoni. Letošnjo ekipo so sestavljali igralci in igralka iz 2 sosednjih si klubov, ki so pokazali in tudi dokazali da so pravi in da lahko z skupnimi močmi lažje pridemo do zastavljenega cilja - kljub nekaterim "porodnim" krčom in stalnim "nagajanjem" in kritiziranjem vedno nezadovoljnih posameznikov (uspehi pač bolijo). Čestitke še enkrat  za odličen rezultat --- BRAVOOOOOOO!!!!!!

Ekipa je dobila ogromno čestitk - hvala vsem - najbolj pa s(m)o bili veseli čestitke vodstva kluba.

Trener : Luka Štumberger