Diplome Vaditeljem

21.06.2010 Starši so pomeben del življenja otrok in kot taki imajo veliko vlogo pri vseh dejavnostih, katerih se otroci udeležujejo.Vpliv odraslih pa je lahko v športu velikokrat kontraproduktiven ali celo moteč faktor pri učenju in zorenju tako male osebnosti kot nogometaša. Zato je pomembno narediti vse kar je v naši moči, da pozitivno naravnani starši spoznajo vpliv in vlogo športa na zorenje otrok ter svojo vlogo znotraj tega. Pri nas je prvo tako izobraževanje naletelo na veliko pozornost in želimo si, da bi postalo del nogometne šole. Prva generacija, ki si je ob poslušanju pridobila še naziv Vaditelj je to nedeljo ob prijetnem druženju z žogo (odigrali smo nogometno tekmo vnovi dvorani) prejela diplome in gradivo celotnega seminarja. čestital jim je predsednik kluba Bojan Vidmar, ki ima največ zaslug, da je program zaživel in so ga razen v enem primeru izpeljali trenerji našega nogometnega kluba. Na koncu smo poklepetali ob pijači ter ugotavljali, da je imela vsebina prvega tečaja velik vpliv na obnašanje staršev. korist od tega pa imajo največ naši otroci in tako je prav!