DOMAČI REMI PROTI ILIRIJI

21.10.2019
Ekipa Tinex Šenčurja je v petkovem večeru odigrala domačo tekmo 10. kroga proti Ljubljanski Iliriji 1911.  Ilirija je pred tekmo v Športnem parku v letošnji sezoni izgubila le enkrat in tako je ostalo tudi po tekmi v Šenčurju. Ljubljančane, ki so še lani igrali v drugi slovenski ligi je po veliki napaki naše obrambe v vodstvo popeljal Jaka Corn, ki je zadel v deveti minuti. Gostje so bili v uvodnem delu srečanja boljši nasprotnik. V nadaljevanju pa smo videli boljšo predstavo Šenčurja, ki je v zadnji minuti prvega dela zasluženo izenačil. V polno je meril Gal Ribnikar. V drugem delu smo videli podobno sliko kot v prvem, na začetku boljša Ilirija, ki je zapravila tudi veliko priložnost za vodstvo, v drugem delu pa pritisk Šenčurja a so gostje odbili vse napade modrih  in tekma se je končala z 1:1 in delitvijo točk. Tinex Šenčur po desetih krogih zaseda peto mesto. V soboto gostujemo pri vodilni Svobodi.