TINEX ŠENČUR SLAVIL PRI VODILNI SVOBODI

28.10.2019
Ekipa Tinex Šenčurja je v 11.krogu 3. SNL gostovala pri do tega kroga vodilni Svobodi, ki v tej sezoni še ni izgubila.  Na zelo zahtevnem igrišču se je za Šenčurjane pričelo zelo slabo saj je po napaki naše obrambe Svoboda povedla v enajsti minuti srečanja. Nato je ekipa Šenčurja prevzela pobudo na igrišču in v 29.minuti smo videli izenačenje. Sedmič v tej sezoni je zadel Samo Kokalj.Polčas se je končal z 1:1.  V drugem delu srečanja je bil Šenčur boljši nasprotnik in v 57. minuti je po mojstrsko izvedenem prostem strelu Šenčur v vodstvo popeljal Gvardjančič.  Tudi v nadaljevanju si Svoboda, ki je imela tudi igralca manj ni pripravila večjih priložnosti. V 88.minuti pa smo videli hiter protinapad Šenčurja za vodstvo z 3:1,  zadel  je Simon Čarman Djuran. Svoboda je v sodnikovem  dodatku izkoristila najstrožjo kazen za končnih 3:2 in veliko zmago Tinex Šenčurja v Ljubljani.