Odličen obisk treningov

11.08.2010 Želja po zmagah in dobrih igrah je vedno prisotna, pritiska s strani uprave in trenerjev v tej smeri pa ni. To se pozna na sproščenosti tako trenerjev kot otrok ter mladine, ki v spodbudnem športnem okolju iščejo igralne in tekmovalne motive. Ne le strokovno delo ampak tudi veselje do nogometa in treninga je osnovni pogoj za napredek ter nabiranje izkušenj. In tega je pri nas na pretek kar dokazuje tudi 100% večji obisk na začetku treniranja najmlajših od lanskega leta. Trenerjem je to velika vzpodbuda in motivacija za še boljše delo v odličnih pogojih, ki jih je prinesla tudi nogometna dvorana. Ob tem, da treniramo v vseh vremenskih nevšečnostih brez težav pa se veselimo tudi zimskega obdobja, ko bo terminov za nogomet na pretek za vse selekcije. V Šenčurju je zrasel spoštovanja vreden športno vzgojni kolektiv, ki ima svojo nogometno filozofijo in strokovni program dela. Najbolj zaslužen za to je vsekakor strokovni vodja Robert Zorec, ki se že vrsto let trudi dvigniti kvaliteto nogometne šole ob sodelavcih, ki jih je sam pripeljal v klub. Sestavili smo kvaliteten program dela, ki temelji na strokovnosti in vzgojnosti ter ima vso podporo uprave kluba. Želimo si le, da bi koristnost našega početja prepoznala tudi okolica in sponzorirala naše početje ter nam tako dala še več možnosti za kvalitetnejše športne vsebine. 200 otrok in mladine vašega kluba si to zasluži! Pridite v športni park Šenčur in preverite vsakodnevni športni utrip sami!