22.08.2010

Britof, 22.8.2010

Britof : Šenčur Velesovo = 1:1 (0:1); Jerina

KOMENTAR

V prvem krogu smo gostovali na vedno vročem igrišču v Britofu. To je bil res pravi derbi, ki je postregel tudi z dokaj kvalitetnim nogometom za to starostno obdobje. Ni manjkalo pravih dvobojev, prekrškov, veliko gledalcev, izključitev, golov ...

V prvem polčasu smo si ustvarili kar nekaj priložnosti za zadetek, a smo žal zadeli samo enkrat. V drugem polčasu pa smo se nekoliko ustrašili bremena (zmage), a kljub vsemu zasluženo osvojili točko. Tokrat so fantje pokazali, kako se bori za barve svojega kluba in če bo tak odnos na vsaki tekmi, potem nas ne sme skrbeti za dober rezultat. Še enkrat BRAVO!!!!

Naslednja tekma je že v sredo, 25.8.2010 ob 15:30 v Šenčurju, ko gostimo ekipo Ljubljane. Vabljeni vsi navijači!!!!!

Trener : Luka Štumberger