Člani Garmin Šenčurja izgubili pokalno tekmo z Dravinjo

26.08.2010

V pričakovanju enakovredne tekme in želji po novi zmagi tudi v pokalnem tekmovanju smo se v Slovenske Konjice odpravili po ugoden rezultat. Na koncu smo tesno izgubili z enim golom razlike v korist domače ekipe. Po končani tekmi smo bili lahko razočarani. V prvem polčasu smo prejelei zadetek iz prekinitve po ne preveč blesteči igri. V drugem polčasu smo narekovali ritem in si ustvarili nekaj lepih priložnosti a na žalost nismo dosegli zadetka. Ko smo ob koncu polčasa vse sile usmerili v napad so prišli do dveh lepih priložnosti za povišanje rezultata tudi domači fantje, Klub temu, da nekaj standardnih igralcev ni igralo (Stanko, Robnik, Kukavica) lahko rečemo da so tudi mladi izkoristili zaupanje trenerja. Čestitamo ekipi Dravinje in ji želimo uspešno nadaljevanje v pokalnem tekmovanju.
Naše fante pa v soboto čaka nova prvenstvena tekma, kjer nam v goste prihaja ekipa Šmartnega. Novinec v drugoligaški druščini še ni osvojil točke v samem štartu, kar pa ne pomeni da bo tekma lahka. Kot vsaka tekma bo tudi ta ponudila obilo lepega in atraktivnega nogometa zuato vsi vabljeni na tekmo v soboto ob 18h v Športnem parku.