ČLANI ZMAGALI V ŽIREH

17.08.2020
Ekipa Tinex Šenčurja je v soboto odigrala prvo srečanje v novi sezoni. Že takoj se je ekipa odpravila na vedno neugodno gostovanje v Žiri, kar se je izkazalo tudi tokrat. Trener Dejan Nišandžič zaradi poškodb ni mogel računati na Markiča, Hvastija in Igliča. Zaradi rdečega kartona od lani je manjkal tudi Repnik.  A kljub temu so Šenčurjani začeli odlično. V peti minuti srečanja je po prekršku nad Jogičom iz najstrožje kazni Šenčur v vodstvo popeljal Kokalj.  A domači igralci so se hitro pobrali in do polčasa povedli z 2:1. V drugem delu boljša predstava Šenčurja a izenačujoči zadetek je prišel šele v 75. minuti ko je Kokalj vnovič zadel iz najstrožje kazni potem ko so domači še drugič zrušili razpoloženega Jogiča.  Popoln preobrat na tekmi pa sta v 87.minuti zrežirala Stanko-Šink. Šink, ki je prvič igral od prve minute je lepo zaposlil Stankota, ki je rutinirano zadel za vodstvo Šenčurja. V devetdeseti minuti pa smo videli še eno lepo akcijo Šenčurja ko je Stanko lepo podal do Jogiča za končnih 4:2. To je bila po sezoni 2012/2013 prva zmaga Šenčurja v prvem krogu prvenstva. V soboto ob 17. Uri gostimo šobec Lesce. Žal bodo tribune za gledalce zaprte.