Šport mladine, kdo bo tebe ljubil?

07.11.2010 V klubu smo že velikokrat dokazali, da smo perspektivni, da znamo in zmoremo. Otroci in mladina vsak dan bolj prepoznava šport za svoj sistem vrednot in življenja. Imamo otroke podjetnikov ter politikov in vsi želijo otroke pripeljati v urejeno okolje s strokovnjaki in pravimi usmeritvami dela. Vsi s prstom kažejo na stvari kako bi bilo potrebno in kako je prav. Nihče pa ne želi pomagati in zagotoviti obstoj kvalitetnih programov dela. In ko jutri morda ne bomo več tako množični in kvalitetni (upamo, da to kaj takega ne pride) bodo za to krivi volonterji, ki vlagajo le svoje delo in strokovnost, tisti, ki pa imajo denar in moč pa se  tako ali tako hvalijo samo z dobičkom v "firmi" in lastnem  žepu!! Kam je prišla naša družba, ko moramo za obstoj kvalitetnih programov vzgoje (pa takšna situacija ni le v športu) poskrbeti tisti, ki imamo malo ali nič sredstev, Poslovneži in politiki pa na vložen denar gledajo samo skozi prizmo dobička in volilnih glasov. Ko nam bodo ponovno pred nosom zapirali vrata ne bomo rekli ne gremo se več ali zapiramo klub. Rekli bomo samo, da imamo dovolj in bomo delali manj strokovno, množično in vsebinsko. Pa kaj, tudi nam se računica ne obrne v profit glede na vloženo tako kot vam gospodje brezbrižni vplivneži gospodarske in politične sfere! Podobnost z bilo kom je nenamerna, če pa se kdo prepozna v njej je to žalostno naključje.