17.11.2010

Šenčur, 17.11.2010

Šenčur Velesovo : Britof = 1:5 (0:2); Jerina

KOMENTAR

V prvem spomladanskem krogu smo pod reflektorji visoko in zasluženo izgubili proti sosedom iz Britofa. Po hitrem zaostanku (po 15 minutah smo že zaostajali z 0:2), smo v nadaljevanju vzpostavili ravnotežje na igrišču in si tudi pripravili nekaj polpriložnosti, ki pa jih nismo znali izkoristiti. Po nekoliko povišanem tonu med polčasom, smo v nadaljevenje krenili odločeni, da tekmo končamo pozitivno. Začeli smo odlično - si pripravili nekaj priložnosti in v 10 minuti drugega polčasa tudi znižali rezultat. Nato pa namesto, da bi še bolj "pritisnili" nerazumljivo popustili in gostom dovolili, da so z lahkoto dosegli še 3 gole. Težko je pričakovati pozitiven rezultat, ko 3 gole dobiš iz kota, kljub stalnim opozorilom. Jesenski del prvenstva je tako zaključen - sedaj nas čaka zimski premor, ki ga bomo izkoristili za počitek in seveda čim boljšo pripravo na spomladanski del prvenstva.

Trener : Luka Štumberger