Zadnji sestanek trenerjev letos!

04.12.2010

Trenerski sestanki so v našem klubu vedno prijetno druženje ob izmenjavi pomembnih informacij. Z veseljem ugotavljamo, da imamo odličen trenerski kader kar je bistvenega pomena pri odgovornem delu in diskusijah, saj imamo ljudi, ki jim lahko zaupamo, se spoznajo na nogomet in so sposobni diskusij z argumenti brez zamer. To je včasih pomembnejše dejstvo od organizacije same ob obveznem dodatku, da ima v našem klubu stroka prvo besedo pri strokovnem programu in odločitvah! Vsi trenerji imamo občutek, da soustvarjamo podobo Šenčurskega nogometa in ta je v vseh pogledih odlična. V zadnjih letih smo vzpostavili otroško nogometno šolo, prenovili program dela do U -12 in postavili smernice mladinskega programa velikega nogometa. Bistveni napredek smo po našem mnenju dosegli, ko smo filozofijo dela prilagodili otrokom, mladini in staršem seveda s športnimi zakonitostmi. Tako se nogomet pri nas do U-12 prilagaja otrokom  in ne otroci nogometu zato skrbimo za prijetno učljivo športno okolje v katerega poizkušamo vpeljati tudi starše z nabiranjem znanja o treniranju in vzgoji otrok. Tekmujemo in zmagujemo brez pretiranih rezultatskih pritiskov ampak predvsem z željo in pristopom  OTROK! Veliki nogomet pa pomeni tudi igro na rezultat, ki pa mora temeljiti na realni oceni sposobnosti in tudi tam ne skačemo do nebes ob vsakem porazu. Končni cilj - nogometaš pri nas ni le beseda ampak tudi dejanje. Člani so pač posebna zgodba vsakega kluba. Trenerji in vodstvo pa smo tudi z rezultati letos zelo zadovoljni, saj le ti kažejo na približek slovenskemu nogometnemu prostoru ob velikem uspehu selekcije U-14, ki zaseda 7 mesto v Slovenski ligi-zahod te starosti. Mladinci in kadeti pa brez razmišljanja o obstanku zasedajo 6. mesto v skupni lestvici druge lige. Najmlajši nas razveseljujejo z goli in igro predvsem pa smo veseli ker nasmejani prihajajo v prijetno okolje na trening ne glede na rezultat preko vikenda vendar gredo tudi njim čestitke za odlične rezultate te jeseni.

VSEM TRENERJEM IN LJUDEM BLIZU KLUBA ČESTITKE IN LEP PRAZNIČNI DECEMBER V IMENU TRENERJEV ŠD ŠENČUR!!!