ČLANI ŠE DODATNO POLEPŠALI PRAZNOVANJE OBLETNICE

01.09.2021
Pretekla sobota je bila v znamenju praznovanja 70 let nogometnega kluba Šenčur. Pester program skozi celoten dan kjer so se na turnirju pomerili starši selekcij Šenčurja in pa slavnostna podelitev priznanj za pretekle zasluge v nogometu je zaključila članska ekipa Tinex Šenčurja. V tretjem krogu smo spremljali Gorenjski obračun med Šenčurjem in Škofjo Loko. Naši fantje so šli v tekmo z dobro popotnico saj so prejšnji teden v Žireh visoko slavili. Tudi tokrat izjemna predstava Šenčurja od prve minute.  Po dolgi podaji vratarja Fermiška se je Hvasti sam znašel pred vratarjem gostov in v tretji minuti rutinirano Šenčur popeljal v vodstvo. V nadaljevanju smo spremljali enosmeren promet kjer so (2x Kokalj, Rozman in Repnik) že v prvem polčasu napolnili mrežo gostov za rezultat polčasa 5:0. Med odmorom je trener Nišandžič posegel po kar petih menjavah. Priložnost so dobili nekateri mlajši igralci. V drugem delu se rezultat ni več spremenil in končalo se je z visoko zmago Šenčurja. V petek v Športnem parku gostimo ekipo Brinj iz Grosupljega.