Priprave v Lignanu

18.01.2011 Zamenjava okolja in piljenje forme ter znanja izven kraja bivanja je vedno koristno. Poleg športnih zahtev je potrebno naše bodoče nogometaše navaditi tudi na pravilno obnašanje in pristop v primeru, ko zastopaš klub in v tem primeru tudi državo daleč od doma. To izkušnjo pa bo vsak, ki bo uspel vztrajati do tekmovalnega nogometa potreboval v članski konkurenci. Ne gremo na počitnice niti ne na izlet ampak na priprave športne ekipe tako, kot to počnejo največji. Seveda pa bodo priprave koristne tudi z vidika uigravanja predvsem starejšim ekipam naše nogometne šole. Zato je prav, da se priprav udeležimo v čim večjem številu pa čeprav jih je potrebno sofinancirati iz lastnega žepa, saj je takšna izkušnja tudi dragocena v spoznavanju športnih zakonitosti delovanja ekipe. Še ta teden pa imate čas, da javite trenerjem ali strokovnem vodji Robiju udeležbo na pripravah.