Čestitke Anžetu

03.02.2011

Res da bo še vedno nastopal v drugi ligi za naš klub a slej ko prej bo dobil priložnost tudi na prvoligaški sceni. Podpis pogodbe s klubom visokega renomeja v Sloveniji pomeni tudi potrditev našega dela in dejstvo, da kljub majhnosti uspevamo in bomo uspeli tudi v bodoče ustvarjati vrhunske nogometne talente. Težko sestavimo celotne ekipe za vrh Slovenskega nogometa vedno pa proizvedemo tudi vrhunske posameznike znotraj naših ekip in to je naš cilj tudi v bodoče. Naša dolžnost je delo in pogoji igralci pa se odločajo po svoji volji pri izboru sredine za napredek, ki je lahko bližnja ali daljna okolica. Mi pa spoštujemo njihovo voljo in interes. Anže si je to priložnost zaslužil tudi zaradi odnosa do dela, kluba in klubskih ljudi. Veliko o njemu pove, da se je z veseljem odzval ter se udeležil katerega izmed treningov naših najmlajših in pomagal pri delu ali popestril trening otrokom kot članski igralec na treningu najmlajših. Verjamemo, da Anžeta čaka lepa nogometna prihodnost in mu želimo kar največ zadovoljstva in uspeha skozi nogometno igro. Srečno Anže.