Člani začeli odlično

15.03.2011 Čestitke za dober štart v prvenstvo članski ekipi, ki je dokazala svojo vrednost v boju s favoritom drugoligaškega tekmovanja. Fantje so pokazali pravi karakter in so se domov vrnili s točko. Mlada a vendar kvalitetna in motivirana ekipa z najstarejšim a nikakor starim igralcem Aljančičem, ki predstavlja veliko okrepitev s prvoligaškimi izkušnjami, je marsikoga presenetila v Ljubljani. Zaslužena točka z gostovanja pri Interblocku je le dokaz, da zmoremo več kot kaže trenutno stanje na lestvici. Potrditev pa bo potrebna že to sredo na domačem terenu v zaostali tekmi z Labod Dravo. Vabljeni ljubitelji nogometa saj je podppora s tribun vedno zaželena in dodatni motiv za naše nogometaše.