Nogometni živ žav naše ogledalo dela

24.03.2011 Pa ne da se ne bi veselili dobrih rezultatov in zmag. Trenerji in igralci naredijo vse za točke na pravi način. Smo majhno okolje z majhnim številom fantov in delamo kvalitetno. Dokaz so tudi naši rezultati, ki pa po naše niso glavni pokazatelj dela majhnega nogometnega okolja. Kdor ima tak kriterij je to njegova stvar prav pa je, da si pogleda v oči skozi ogledalo tudi, kadar njegovo ogledalo ne pokaže zgornjega dela lestvic vseh ekip ( v Sloveniji je takšnih kar nekaj!). Nogomet je šport, kjer si zdaj zgoraj in zdaj spodaj in zato mi vemo, da samo kvalitetno delo pomeni glavno merilo in ogledalo našega dela, ki pa včasih ni podprto tudi z vrhiunskimi rezultati ker pač ni potrebne igralske kvalitete. Pa nič zato iz vsake generacije ustvarjamo nogometaše zanimive tudi za vrhunski nogomet. In še več jih bo, če bomo vztrajali pri kvalitetnem delu vhoda novih nogometašev v naš klub. In del te kvalitete je tudi nogometni živ žav, ki se bo zgodil to soboto za najmlajše iz prvega razreda osnovne šole. Novi nogometni nadobudneži že trkajo na vrata našega kluba in množičnost ter navdušenje ob nogometni žogi teh otrok je tisto, zaradi česar se vedno znova radi pogledamo v lastno nogometno ogledalo in ne menjamo kriterijev. Nogomet in strokovnost za vsako ceno rezultat pa po realnih možnostih posameznih ekip in igralcev. Dobrodošli mladi nogometni nadpbudneži v naš nogometni balon to soboto!!