ČLANSKA EKIPA KONČALA NA DRUGEM MESTU

31.05.2022
V petkovem večeru smo v Športnem parku spremljali zadnjo tekmo v sezoni za člane v 3.slovenski nogometni ligi. Nasproti sta si stali ekipi Tinex Šenčurja in gostje Adria Miren.  Lepo število gledalcev, ki so med polčasom videli tudi predstavitev naših mlajših selekciji so spremljali tudi poslovilno tekmo Kristijana Rozmana, ki se seli med sodnike. Rozman je v Šenčurju odigral pet sezon in v članski konkurenci kot branilec dosegel 8 zadetkov.  Tekma, ki ni imela pravega tekmovalnega naboja se je končala z visokih 5:0 za naše fante. Nove tri zadetke je vpisal prvi strelec lige Samo Kokalj, ki je sezono končal pri neverjetnih 30 zadetkih,  po enega sta dodala Luka Šink in Gašper Kukavica. Članska ekipa, ki je v tej sezoni prikazovala izjemne predstave, visoke zmage in ekipni duh je sezono končala na visokem drugem mestu. Nekaj "kiksov" proti ekipam, ki so bile nižje  na lestvici  je varovance Dejana Nišandžiča stalo neulovljive razlike, ki si jo je na koncu priboril prvak lige Brinje Grosuplje, ki se seli v drugo ligo. Velja omeniti, da je ekipa Šenčurja zasedla prvo mesto na lestvici Fair Play-a.
Čestitke ekipi in trenerju za super sezono!