REMI V DERBIJU KROGA

13.03.2023
Članska ekipa je pričela z spomladanskim delom prvenstva. Rumeno modri so se  odpravili na težko gostovanje k Adrii v Miren. V derbiju kroga ekip, ki se borita za sam vrh smo v prvem polčasu videli nekaj lepih priložnosti na vsaki strani, več pri žogi so bili Šenčurjani a rezultat se do odmora ni spremenil. V drugem delu izenačena igra ponovno pa smo videli nekaj priložnosti na vsaki strani, velja omeniti dve izvrstni obrambi vratarja Cerarja. V drugem delu je trener Nišandžič v igro poslal Kokalja, ki se vrača po poškodbi ter Stankoviča. Slednji je po predložku iz desne strani neobranljivo z glavo meril v  desni zgornji kot domačega vratarja. Le nekaj minut zatem je imel Kokalj izjemno priložnost a je iz neposredne bližine z glavo meril v domačega vratarja. Sledila je kazen in gostje so preko Žižmonda izenačili na 1:1. Do konca srečanja se izid ni spremenil in ostalo je pri pravični delitvi točk v Mirnu. Že v petek pa je na sporedu nov derbi vrha lige ko v Športnem parku gostimo Tkk Tolmin.