Mladinski pokal v roke našim fantom

21.04.2011

Med tem, ko člani na svojo finalno tekmo še čakajo, so mladinci svoj drugi zaporedni finale odigrali včeraj. Na Bledu so v finalni tekmi, kjer le zmagovalec ostane zapisan v arhivih, zasluženo osvojili naslov najboljše gorenjske ekipe v tem tekmovanju ter se uvrstili med osem najbojših slovenskih ekip. Izredno nervozno tekmo z velikim vložkom je v zadnjih minutah tekme odločil David Vidmar, ko je podajo maratonca Žige Liparja preusmeril z glavo v gol. Niti slučajno nista le oba omenjena najbolj zaslužna za uspeh ekipe. Prav vsi igralci, tudi igralci s klopi, ter igralci, ki včeraj niso nastopili si zaslužijo vse čestitke za pokalni naslov, ki je ob slabšem začetku v prvenstvu velik obliž  ter potrebna motivacija za zadnji del prvenstva ter nadalnje igranje nogometa v članski kategoriji.