Člani nadaljujejo v visokem ritmu

17.08.2011

V torek (16.8.) so člani odigrali naslednjo v nizu prijateljskih tekem, saj trener Brane Pavlin želi, da so fantje vseskozi fizično čim bolje pripravljeni. Tokratni nasprotnik je bil kranjski tretjeligaš iz Zarice, kjer je bila tekma tudi odigrana. Za ekipo NK Kranj je zaigralo kar precej igralcev iz gorenjskega prvoligaša Triglav, ki bodo v tem tekmovalnem letu kot posojeni igralci oziroma igralci na dvojni registraciji igrali za ta klub.

Tekma se je končala z lepo zmago naše ekipe z rezultatom 2:4 (0:3). Za Garmin Šenčur so v prvem polčasu zadeli Ousman Koli, Vedran Gavranič ter Denis Čatič, v drugem polčasu pa je za visoko vodstvo z 0:4 zadel Dejan Božičič. Domača ekipa je v drugem polčasu sicer uspela dvakrat zadeti, vendar pa kaj več od tega niso uspeli napraviti.

Zmaga na prijateljski tekmi je lepa popotnica za naprej, saj že v nedeljo naše fante čaka naslednja preizkušnja v drugi ligi in sicer se odpravljajo na težko gostovanje v Kidričevo.