Kadeti - mladinci uspešno začeli prvenstvo

21.08.2011

Na včerajšnih tekmah kadetov in mladincov je bilo prisotnih veliko novih obrazov v ekipah.Tekmi sta bili odigrani v vročinskem valu ( 35 stopinj) ,ker je sodnik z dvema prekinitvima hladil še dodatno igralce.Kadeti so bili večji del tekme boljši nasprotnik in so si prigrali veliko polpriložnosti vendar niso bili učinkoviti.Ivanuša je prodiral v kazenskem prostoru,kjer ga je zaustavil z prekrškom za najstrožjo kazen ,vendar je sodniška piščalka ostala nema.V 2.polčasu so fantje povedli z golom Okorna in nadzirali potek tekme,čeprav smo zadeli še enkrat vendar je bil po mnenju sodniške trojke gol dosežen iz nedovoljenega položaja.Čestitke kadetom za zmago in trenerju Romanu Ivanuši za debi na klopi Šenčurja.

Mladinci so v prvem polčasu imeli več od igre in tudi zadeli 2x (Jerina,Kusić),priložnosti so se vrstile vendar smo bili premalo zbrani v zaključku napada.Gostje iz Kamnika so se organizirano branili in poskušali iz protinapadov doseči gol.V 2.polčasu so mladinci na začetku polčasa uspavano začeli,kar so gostje izkoristili našo napako v obrambi in znižali rezultat.Sledila je igra med obema kazenskima prostoroma in pri prodoru Petrača je bila dosojena 11m,ki pa je kapetan David Vidmar ni realiziral.Vendar je v nadaljevanju tekme iz prekinitve (kot) zadel z glavo mrežo gostov po podaji Jerine in tako omogočil mirno nadaljevanje tekme v našo korist.Povišali smo rezultat na (4:1) , kjer so z kratkimi pasovi na robu 16m izigrali goste,Jerina pa je z lepim strelom zadel.V nadaljevanju je imel Petrač 2x priložnosti vendar je bil vratar gostov na mestu.V zaključku tekme pa je Petrač z lepim prodorom povišal rezultat na (5:1).

Igralci in trener  si zaslužijo čestitke za zmago in uspešno nadaljevanje v prvenstvu.