Tekma v hudi vročini

25.08.2011

Včeraj so fantje iz ekipe U-14 v Velesovem odigrali tretji krog proti ekipi IB Interblock in izgubili z 0:3. Prvi polčas se je končal brez zadetkov, gostje so bili boljši nasprotnik in imeli več od igre. Nekajkrat se je zelo izkazal domači vratar z odličnimi posredovanji, domači so gol gostov ogrožali preko protinapadov in enkrat se je v lepi situaciji znašel Kern.

Drugi polčas smo domači začeli malo bolj pogumno v napadu več smo držali žogo v svoji posesti, vendar je kmalu sledila kazen. Po desni strani je gostujoči igralec prodiral mimo domačih obrambnih igralcev in lepo zaključil. Takoj po zadetku je sledil dobro izvedeni prosti strel Celar Žige, vendar se je izkazal gostujoči vratar, ki je žogo odbil v kot. Takoj za tem se sledil še nevaren poskus iz prekinitve, ki je šel za las mimo. Kmalu je padel ponovno zadetek v domači mreži, ponovno je bil prodor po desni strani in predložek pred vrata, kjer je ob treh domačih obrambnih igralci h zadel igralec Interblocka. Tretji zadetek je padel iz velike oddaljenosti po napaki domačega vratarja. Čestitke gostom za zaslužene tri točke, domačim igralcem pa čestitke za veliko borbenosti in želje.

NASLEDNJA TEKMA JE V NOVI GORICI V PONEDELJEK OB 18h.