Raspored treningov

01.09.2011

Internetna stran je tudi vir osnovnih podatkov za nogometaše in starše kot je npr. vedno dobrodošla informacija o tem kje in kdaj kdo trenira. S2S je odličen organizacijski in vsebinski pripomoček za vsak dobro organziran klub, saj nam na klik omogoča dostop do množice uporabnih statističnih in vsebinskih podatkov. Le ti so skrbno varovani v korist uspešnejšega dela v klubu, kjer varujemo osebne podatke. Omogoča pa vpogled v pomemben podatek o urniku treninga, ki je vedno dobrodošel. Zato vam ni potrebno klikati in čakati na naložene strani ekip ter iskanje podatka, kdaj kdo trenira. Enostavno v modrem kvadratu na desni (S2S) izberete ekipo, teden in kliknete prikaži ter v nekaj sekundah dobite uporabno informacijo. Od tega tedna je program zaživel in preizkusite s klikom na vse ekipe ter se prepričajte v uporabnost tega orodja.