Garmin Šenčur v polfinalu Pokala Gorenjske

13.10.2011

V torek 11.10. se je članska ekipa Garmin Šenčur odpravila v Železnike, kjer so v sklopu 3. kroga Pokala Gorenjske odigrali tekmo proti ekipi Niko Železniki.

Tekma se je po izenačenem prvem polčasu (prvi polčas se je končal z rezultatom 0:0) na koncu vendarle končala z rezultatom v prid naše ekipe, ki je tako šele v drugem polčasu uspela streti trd odpor dobro pripravljene domače ekipe. Naši igralci so mrežo odličnega domačega vratarja, ki se je izkazal predvsem v prvem polčasu, uspeli zatresti trikrat, pri čemer je žoga enkrat končala tudi v mreži ekipe Garmin Šenčur. Strelci za Garmin Šenčur so bili: Kotnik, Sviben in Babič.

V polfinale Pokala Gorenjske se je tako z rezultatom 1:3 uvrstila ekipa Garmin Šenčur.

* (ostale tekme četrtfinala Pokala Gorenjske bodo odigrane 19.10.)