V derbiju s Kranjem zabeležili nove tri točke

08.05.2009

Članska ekipa je po lepem dnevu  v soju žarometov gostila ekipo Kranja. Pred nami je bilo vsekakor zanimivo srečanje saj sta obe ekipi v zgornjem delu lestvice pa še med sosedski derbi, ki vedno postrežejo z zanimivimi dogodki na igrišču. Obe ekipi sta nastopili v popolnih  zasedbah v želji po polnem izkupičku. Domača ekipa je od prve minute nastopila odločno kot je naša stalnica in v deseti minuti povedla z 1:0. Blagojevič je z košenjem poslal gostujočega branilca v prazno in zadel levi vratarjev kot. V nadaljevanju je bila posest žoge na naši strani a se mreža ni zatresla. Pred koncem polčasa v 40minuti pa je po desni strani iz igre vrgel branilca Đurič podal na drugo stran,kjer je Krcić z drsečim startom poslal žogo za hrbet gostujočega vratarja. S tem rezultatom se je prvi polčas tudi končal.

V drugem polčasu je bila igra brez posebno izrazitih priložnosti za dosego zadetka. Igra je potekala med obema kazenskima prostoroma. Lepa priložnost se je ponudila gostujočemu napadalcu za dosego zadetka ob zaključku tekme. V 84minuti  ko je sam prišel pred domačega vratarja Curanoviča udaril po tleh a se je la ta izkazal in mu namero preprečil. To pa je bila tudi zadnja prava priložnost na današnji tekmi. Fantje so pokazali, da so iz pravega testa in se nezadržno bližajo osvojitvi prvega mesta v ligi.