Kadeti uspešni,mladinci žal ne

11.05.2009

V nedeljo smo doma gostili ekipi Kamnika, kjer so kadeti zabeležili 2 zaporedno zmago,mladinci pa tokrat niso imeli svoj dan in izgubili.Kadeti so povedli že v 1.minuti, ko je Košnik Domen izkoristil lepo globinsko podajo in realiziral prvo pravo priložnost. Izid smo povišali iz prekinitve, ko je bil uspešen Bulič.Gostje so bili nevarni iz protinapadov, vendar pa je obramba delovala odlično.V drugem polčasu je zadel še enkrat Košnik Domen, prvič v tej sezoni pa tudi Musić. Gostje so imeli priložnost za znižanje rezultata pri 2:0,vendar je Pečnik odlično posredoval. V zaključku tekme so gostje dosegli častni zadetek iz 11m, po prekršku Čebulja. Igralce je treba pohvaliti za pristop in disciplino  v igri.

Mladinci so v vročem popoldanskem dnevu prikazali eno slabših predstav v spomladanskem delu prvenstva. Gostom so dopušačli preveč prostora v protinapadih,sami pa igrali prepočasi in preveč individualno v zaključku napada. Prvi gol smo prejeli po slabem posredovanju vratarja na začetku polčasa. Fantje so poskušali izenačiti, vendar žal neuspešno. .Drugi gol pa smo prejeli po napaki v obrambi. Proti koncu tekme smo pritisnili na nasprotnikova vrata in z zadetkom Anžeta Košnika zmanjšali izid.

Naslednji tekmo igramo v gosteh v Britofu,kjer si želimo pozitivnega rezultata na obeh tekmah.